Odbierz 4 uważnościowe karty w prezencie

„chwile zatrzymania” – uważnościowe karty dla dorosłych i dzieci

Odbierz 4 uważnościowe karty w prezencie

„chwile zatrzymania” – uważnościowe karty dla dorosłych i dzieci

„chwile zatrzymania” – uważnościowe karty dla dorosłych i dzieci, to lekka forma przekazu i wartościowe wsparcie Twojej codziennej praktyki uważności, życzliwości i wdzięczności.

Jeśli chcesz zajrzeć do środka i sprawdzić, jak wyglądają karty „chwile zatrzymania”, możesz zapisać się poprzez formularz i odebrać cztery karty w prezencie.

W środku znajdziesz  kilka kart, między innymi: wyoddychaj swoje imię, relaks twarzy, dźwięki wokół na oraz kolory emocji.  Karty zainspirują Cię do codziennych chwil zatrzymania, wsłuchania się w siebie, świadomego oddychania, uważnego poruszania się, praktykowania uważności, wdzięczności i życzliwości.

 

Chcesz nabyć wszystkie 50 kart od razu?

W tych 50 kartach znajdziesz krótkie ćwiczenia, które wykonasz w maksymalnie kilka minut. Niektóre pomogą Ci się wyciszyć, inne skoncentrować, jeszcze inne delikatnie rozciągnąć, skontaktować się z tym co dla Ciebie ważne i wspierające, a niektóre nawet uśmiechnąć. Korzystając z nich każdego dnia, pogłębisz swój kontakt ze sobą: swoim ciałem, myślami, emocjami, z innymi ludźmi i z otaczającym Cię światem.